Flores Da Montanha 301B
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B Γκραμάντο με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 350 μέτρα από το Παιχνίδι Απόδρασης Master Key και μπορεί να φιλοξενήσει έως 5 άτομα. Το διαμέρισμα 56 τ.μ. Βρίσκεται σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από την Πλατεία Etnias.
Clube da Crianca και Galleria D'arte Giovanni Bocchi απέχουν 200 και 250 μέτρα αντίστοιχα, και ανήκουν στα κορυφαία αξιοθέατα της περιοχής. Το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης.
Στο διαμέρισμα παρέχεται πρόσβαση σε ντους για την άνεσή σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών στο μπάνιο.
Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Brocker Tour 22 βρίσκεται σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Πάρκο Μαύρης Λίμνης2,4 χλμ.
- Ναός Αγίου Πέτρου800 μ.
- Μέγαρο Φεστιβάλ700 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάσιας Ντο Σουλ67 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B αποτελεί 85$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Flores Da Montanha 301B παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.